Wioleta Sobczak

język angielski

Wioleta Sobczak

Poziom zajęć: od A1 do C1
Uczę: osoby dorosłe, seniorzy
Rodzaje zajęć: lekcje standardowe, konwersacje, przygotowanie do egzaminu

Hello my English friends 💜

Zapraszam na wspólne lekcje angielskiego ze mną. Jestem lektorką języka angielskiego od ponad 10 lat, a od 4 lat też uczę języka angielskiego online i bardzo chętnie pokażę Ci jak naprawdę przyjemna może być nauka angielskiego.

Uważam, że każdy potrzebuje indywidualnego podejścia do nauki języka angielskiego, dlatego każde zajęcia dostosowuje do potrzeb kursanta. Moje zajęcia oparte są na różnorodnych materiałach. Pracuje z wybranymi podręcznikami oraz tworzę moje własne autorskie materiały i prezentacje, Na moich zajęciach pojawiają się ciekawe filmy z YouTube czy TEDa, jak również interesujące i aktualne artykuły z prasy anglojęzycznej. Podczas zajęć kładę nacisk na mówieniu, a po - na kursanta zawsze czekają ćwiczenia interaktywne.

Pomagam przełamać barierę językową w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, zawsze z uśmiechem na twarzy 😃

Czekam na Twoją wiadomość 😊
See you! - Do zobaczenia!

with 💜
Violet

Kim jestem?

Uwielbiam język angielski, kocham edukować i przekazywać wiedzę w supernowoczesnej formie. Czerpię radość z nauczania języka angielskiego, zwłaszcza lubię uczyć osoby dorosłe. Prywatnie jestem zwolenniczką #slowlife oraz kocham zwierzęta, góry i zamki!

Współcześnie żyjemy w świecie online, a tutaj nauka języka angielskiego może odbywać się 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. To Ty decydujesz kiedy chcesz się uczyć! Warto mieć kontakt z językiem angielskim na co dzień, a ja chcę Ci pokazać, że nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna :)

Wioleta Sobczak nie ma jeszcze żadnych opinii.
70.00 zł
lekcja 60 minut
Wystawiam fakturę